Топ
-20%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шикарні окуляри SUPKLEY сонцезахисні жіночі у полікарбонатній оправі із полікарбонатними, градіентними, поляризованими із антибліковим покриттям і високим захистом від УФ (UV400) лінзами і HD якості та футяром. Ідеальні для водіння авта, фотосесій, прогулянок, вечірок, подорожей, відпочинку на природі і морі. Весна, літо, осінь. зима. Колір Чай.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Овальна |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Коричневий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Оптичне покриття | Багатофункціональне, Антистатичне |
| Категорії та ступінь захисту лінз | UV400 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 6 мм |
| Висота лінзи | 5.3 мм |
| Загальна ширина | 14.7 мм |
| Довжина завушника | 13.7 мм |
| Міст | 1.6 мм |
| Вага | 30 г |
| SUPKLEY | |
| SUPKLEY | SUPKLEY |
- Ціна: 1 200 ₴

