Топ
-20%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шикарні сонцезахисні окуляри унісекс в металевій оправі із полікарбонатніми, градіентніми, поляризованими із антибліковим покриттям лінзами та футляром. Ідеальні для водіння авта, прогулянок, подорожей, відпочинку на природі і морі. Весна, літо, осінь, зима. Три кольори: сірі, блакитні, коричневі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Коричневий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Оптичне покриття | Антистатичне |
| Складна оправа | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 5.9 мм |
| Висота лінзи | 4.4 мм |
| Загальна ширина | 12.9 мм |
| Довжина завушника | 14.8 мм |
| Міст | 2.2 мм |
- Ціна: 720 ₴


