Топ
-20%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шикарні стильні сонцезахисні жіночі окуляри BERTA "Авіатор" оправа металева із анатомічними дужками і пружинками на заушниках, полікарбонатні,, градіентні, поляризовані, антибліковиі із високим захистом від УФ (UV400) HD якості лінзами та шикарним і елегантним футляром. Ідеальні для водіння авта, прогулянок, подорожей, відпочинку на природі і морі. Весна, літо, осінь, зима. Кольори: Дзеркально-рожеві золотиста оправа, дзеркально-золотисті золотиста оправа.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Авіатор |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Рожевий |
| Колір | Золотистий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Так |
| Оптичне покриття | Дзеркальне, Антистатичне, Багатофункціональне |
| Категорії та ступінь захисту лінз | UV400 |
| Складна оправа | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 6.1 мм |
| Висота лінзи | 5.3 мм |
| Загальна ширина | 14.9 мм |
| Довжина завушника | 13.8 мм |
| Міст | 1.4 мм |
| Вага | 31 г |
- Ціна: 1 120 ₴





