Топ
-20%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри BERTA сонцезахисні унісекс для чоловіків і жінок у металевій оправі із полікарбонатними, градіентніми, поляризованними із антибліковим покриттям лінзами та футляром. Ідеальні для водіння авта, прогулянок, подорожей, відпочинку на морі і природі. Весна, літо, осінь, зима. Три кольори.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Золотистий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Оптичне покриття | Багатофункціональне, Антистатичне |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 6 мм |
| Висота лінзи | 5 мм |
| Загальна ширина | 1.48 мм |
| Довжина завушника | 1.32 мм |
| Міст | 2 мм |
| Вага | 37.4 г |
- Ціна: 1 120 ₴



