Топ
-20%



У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Светер-джемпер VEER-MAR alpaca beby 15% angora dejarred 10% lana merino extrafine 30% viscose 20% poliammidica 20% lycra 5% VIP класу вищої якості.Дуже і дуже шикарний, ніжний, теплий і дуже і дуже приємний на дотик до тіла. Зима, осінь, весна. Розмір Український: 50/52 L.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veer-mar |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Вид виробу | Джемпер |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Ангора |
| Склад | вовна |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Довжина від горловини до низу вироба | 62 см |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
- Ціна: 4 000 ₴
