Топ
-20%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кардиган Cashmere жіночий вовна 100% вищої якості VIP класу. Стильний, класичний, ніжний, дуже теплий і приємний на дотик до тіла. Зима, осінь, весна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cashmere |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 50 см |
| Вид виробу | Кардиган |
| Колір | Молочний |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Вовна |
| Склад | вовна 100% |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Стиль | Класичний |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 59 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
- Ціна: 2 400 ₴


