Топ
-20%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шикарні елітні окуляри BERTA сонцезахисні "Авіатор" унісекс для чоловіків і жінок металева оправа із натомічними дужками і пружинками на заушниках, полікарбонатні , поляризовані, градіентні, фотохромні із антибліковим покриттям із вищим захистом від УФ (UV400) HD якості лінзами та футляром. Ідеальні для водіння авта, прогулянок, подорожей, відпочинку на морі і природ, фотосесій та вечірок.і. Вена, літо, осінь, зима. Колір: зелений? синій. Кольори: Ртутно-дзеркальні серебриста оправа, золотисто-дзеркальні золотиста оправа, рожево-дзеркальні золотиста оправа..
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Авіатор |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Сріблястий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Так |
| Оптичне покриття | Антистатичне, Дзеркальне, Багатофункціональне |
| Категорії та ступінь захисту лінз | UV400 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 5.5 мм |
| Висота лінзи | 4.7 мм |
| Загальна ширина | 14 мм |
| Довжина завушника | 13.5 мм |
| Міст | 1.8 мм |
- Ціна: 1 120 ₴





