Топ
-20%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічі професійні преміум шикарні сонцезахисні окуляри Bacury модного стилю 2026р. Полікарбонатні, поляризовані із антибліковим покриттям зі захистом від УФ ( UV400 ), HD якістю лінзами кольору тауні та футляром. Стильний, модний аксесуар, сучана оптика, високоякісні лінзи. Ідеальні для спорту, водіння авта, подорожей, прогулянок, відпочинку на природі і морі. Весна, літо, осінь, зима. Завушники на любий розмір. Два кольори: Чорний з коричневими лінзами. Чорний з чорними лінзами. На всі розміри.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Полікарбонат |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Оптичне покриття | Багатофункціональне, Антистатичне |
| Категорії та ступінь захисту лінз | UV400 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 6 мм |
| Висота лінзи | 3.8 мм |
| Загальна ширина | 14.7 мм |
| Довжина завушника | 12.3 мм |
| Міст | 1.8 мм |
| Barcury | |
| Barcury | Barcury |
- Ціна: 1 600 ₴
