Топ
-20%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри BERTA сонцезахисні жіночі ,,Кошаче око" великі в металевій оправі з полікарбонатніми градіентними, поляризованими із захистом від УФ (UV400), HD якості, антибліковим покриттям лінзами та футляром. Ідеальні для водіння авта, прогулянок, подорожей, відпочинку на морі і природі. Весна, літо, осінь, зима.Чотири кольори: Дзеркально-ртутні срібна оправа, дзеркально-сині золотистиста оправа, дзеркально-рожеві золотиста оправа, сірі золотиста оправа.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Овальна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Рожевий |
| Колір | Золотистий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Оптичне покриття | Дзеркальне, Антистатичне, Багатофункціональне |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 6.1 мм |
| Висота лінзи | 5.8 мм |
| Загальна ширина | 14.8 мм |
| Довжина завушника | 14.9 мм |
| Міст | 1.8 мм |
- Ціна: 1 120 ₴



