Топ
-20%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шикарні окуляри сонцезахисні LALA MOLI жіночі ,,Кошаче око" великі у металевій оправі із полікарбонатними, градіентними, поляризованими із антибліковим покриттям лінзами та футляром. Ідеальні для водіння авта, прогулянок, подорожей, відпочинку на природі і морі. Весна, літо, осінь, зима.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Овальна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Різні кольори |
| Колір | Золотистий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Оптичне покриття | Антистатичне |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 6.2 мм |
| Висота лінзи | 5.4 мм |
| Загальна ширина | 14.8 мм |
| Довжина завушника | 14.5 мм |
| Міст | 1.7 мм |
- Ціна: 1 200 ₴


