Топ
-20%



У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шикарні окуляри BARCUR сонцезахисні жіночі. Модні, стильні, великі, полікарбонатна оправа, поликарбонатні, градіентні, поляризовані із антибліковим покриттям, HD якістю, із високим захистом від УФ ( UV400 ) лінзами та футляром. Ідеально підходять, для водіння авта, прогулянок, подорожей, відпочинку на морі і природі. Весна, літо, осінь, зима. Колір: чай.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Овальна |
| Матеріал оправи | Полікарбонат |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Різні кольори |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Оптичне покриття | Металізоване, Багатофункціональне |
| Категорії та ступінь захисту лінз | UV400 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 6.1 мм |
| Висота лінзи | 6.1 мм |
| Загальна ширина | 14.3 мм |
| Довжина завушника | 14.6 мм |
| Міст | 2 мм |
| Вага | 40 г |
- Ціна: 1 200 ₴
