Топ
-20%




У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри сонцезахисні жіночі. Стильні, модні, полікарюона оправа, полікарбонатні, градіентні, поляризовані із антибліковим покриттям лінзами та футляром. Ідеальні для Водіння авта, прогулянок, подорожей, відпочинку на морі і природі. Весна, літо, осінь, зима.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Овальна |
| Матеріал оправи | Полікарбонат / Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Блакитний |
| Колір | Білий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Оптичне покриття | Антистатичне |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 4.7 мм |
| Висота лінзи | 3.7 мм |
| Загальна ширина | 14.5 мм |
| Довжина завушника | 14.2 мм |
| Міст | 2 мм |
- Ціна: від 680 ₴
