Топ
-20%




У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри NRDZQ сонцезахисні вінтажні професійні для чоловіків, оправа із магнієвого-алюмінієвого сплаву, полікарбонатні, градіентні, поляризовані з антибліковим покриттям та високим захистом від УФ (UV400) лінзами та футляром. Ідеальні для водіння авта, спорту, подорожей, прогулянок, відпочинку на моріі природі. Весна, літо, осінь, зима.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Алюмінієвий сплав |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Так |
| Оптичне покриття | Антистатичне |
| Категорії та ступінь захисту лінз | UV400 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 4.7 мм |
| Висота лінзи | 4.1 мм |
| Загальна ширина | 148 мм |
| Довжина завушника | 136 мм |
| Міст | 1.5 мм |
- Ціна: 1 200 ₴
