Топ продаж
-20%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джемпер CASHMERE жіночий вовна 100%. Стильний, модний, м'який, тоненький, теплий, ніжний та дуже приємий на дотик до тіла, не кусається. Зима, весна, осінь. Розмір: L.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cashmere |
| Країна виробник | Гонконг |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Обхват грудей | 95 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Вид виробу | Джемпер |
| Колір | Малиновий |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Вовна |
| Склад | вовна 100% |
| Фасон вирізу горловини | Комір-стійка |
| Тип коміра | Воротник гольф |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Довжина від горловини до низу вироба | 59 см |
| Довжина рукава вироба | 57 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
- Ціна: 2 520 ₴

