Топ продаж
-20%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джемпер жіночий Iliny Xin вовна 100%. Стильний, модний, теплий, м'який, тоненький, ніжний та дуже приємний на дотик до тіла., не кусається. Зима, весна, осінь. Розмір: XL-1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 48 см |
| Вид виробу | Джемпер |
| Колір | Бежевий |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Вовна |
| Склад | тоненькая шерсть 100%: |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 58 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
- Ціна: 1 600 ₴
