Топ продаж
-20%



У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночі сонцезахисні модні окуляри без рамки з акцентом з кристаликів на Fendi. Оправа з цинковоно сплаву, лінзи градіентні, полікарбонатні, антиблікове покриття, з поляризацією, а також з футляром. Універсальні для прогулянок, відкочинку на морі, відпочинку на природі та фотосесій. Весна, літо, осінь, зима.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал оправи | Алюмінієвий сплав |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Золотистий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Оптичне покриття | Антистатичне |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 51 мм |
| Висота лінзи | 4.1 мм |
| Загальна ширина | 14 мм |
| Довжина завушника | 13.8 мм |
| Міст | 1.8 мм |
- Ціна: 800 ₴
