Топ продаж
-20%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джемпер жіночій Iliny Xin вовна 100%, стильний і модний, ніжний, м'який, теплий, тоненький та дуже приємний на дотик до тіла, не кусається. Розмір: L-1шт. XL-2шт.Осінь, зима, весна.
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 48 см |
| Вид виробу | Джемпер |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Вовна |
| Склад | тоненький шерсть 100% |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 58 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
- Ціна: 1 600 ₴

