Топ продаж
-20%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінтажні, круті, круглі, металеві сонцезахисны окуляри Fairmerry з антибліковими, градієнтними полікарбонатними лінзами у стилі стімпанк для жінок та чоловіків з відвідками виблисками сонця, костюмні, для вечірок, фотосесій, подорожей, відпочинку на морі та природі. Весна, літо, осінь, зима.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Чорний |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Оптичне покриття | Антистатичне |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 5 мм |
| Висота лінзи | 5 мм |
| Загальна ширина | 13.7 мм |
| Довжина завушника | 15.4 мм |
| Міст | 2.2 мм |
- Ціна: 800 ₴



