Топ продаж
-20%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічи сонцезахисні окуляри Baolang. Лінзи полікарбонатні, градієнтні, поляризовані із антибліковим покриттям, захист від УФ-променів(UV400), HD яеості. Стильні, модні, у оправі із магнієвого-алюмінієвого сплаву, та футляром. Ідеально підходять для керування автомобілем, подорожей, прогулянок, відпочинку на морі та природі. Весна, літо, осінь, зима.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Алюмінієвий сплав |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Коричневий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Оптичне покриття | Антистатичне, Багатофункціональне |
| Категорії та ступінь захисту лінз | UV400 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 6.1 мм |
| Висота лінзи | 3.8 мм |
| Загальна ширина | 14.6 мм |
| Довжина завушника | 12.5 мм |
| Міст | 1.8 мм |
| Вага | 25 г |
- Ціна: 1 440 ₴

