Топ продаж
-20%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шикарні професійні окуляри SUPKLEY сонцезахисні унісекс, полікарбонатна оправа з полкарбонатними, поляризованими, градіентніми із антибліковим покриттям лінзами, вища ступінь захисту (UV400), HD якість лінзами TAC та футляром. Ідеальні для водіння авта, прогулянок,, фотосесій, відпочинку на морі, тощо... Весна, літо, осінь, зима. Завушники безрозмірні. Кольори: Чорні, лінзи чайні. Чорні, лінзи метт блек.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Полікарбонат |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Оптичне покриття | Антистатичне, Багатофункціональне |
| Категорії та ступінь захисту лінз | UV400 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 6.5 мм |
| Висота лінзи | 3.8 мм |
| Загальна ширина | 14.5 мм |
| Довжина завушника | 12.2 мм |
| Міст | 18 мм |
| Вага | 35 г |
- Ціна: від 1 600 ₴




