Топ продаж
-20%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шикарні жіночі сонцезахисні окуляри BERTA великі, стильні, модні з футляром у металевій оправі, полікарбонатні, градієнтні, поляризовані із захистом від УФ (UV400) із антивідблисковим покриттям лінзами HD якості. Ідеально підходять для водіння авта, відпочинку на морі, повсякденних прогулянок, подорожей. Весна, літо, осінь, зима.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Золотистий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Оптичне покриття | Антистатичне, Багатофункціональне |
| Категорії та ступінь захисту лінз | UV400 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 5.9 мм |
| Висота лінзи | 4.4 мм |
| Загальна ширина | 134 мм |
| Довжина завушника | 12 мм |
| Міст | 1.6 мм |
- Ціна: 1 040 ₴


