Топ продаж
-20%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шикарні чоловічі сонцезахисні окуляри FOCUS ALLY без рамкові, оправа металева, полікарбонатні, градіентні, поляризовані, антиблікові із захистом від УФ (UV400) HD якості лінзи та футляр. Ідеальні у використанні для спорту, водіння авта, відпочину,на природі, морі, подорожей, прогулянок у горах. Весна, літо, осінь, зима. Колір дзеркально-ртутний.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Так |
| Оптичне покриття | Дзеркальне |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 6.5 мм |
| Висота лінзи | 3.9 мм |
| Загальна ширина | 146 мм |
| Довжина завушника | 138 мм |
| Міст | 2 мм |
- Ціна: 1 200 ₴


